Zpět na vyhledávání
Tento výzvu bylo staženo.
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνŘeckoPublikováno 05. 5. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Διαδικασίας διαπραγμάτευσης με δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σε δύο (2) τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1: Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού υποστήριξης EURODAC για τις υπηρεσίες του ΥΜΑ, με δοκιμές, θέση σε λειτουργία, εκπαίδευση και εγγύηση. ΤΜΗΜΑ 2: Kεντρική υποδομή EURODAC/NAP, άδειες και υποστήριξη, προσαρμογές ΠΣ Αλκυόνη ΙΙ και ΧΚΑ, καθώς και εξοπλισμός για ΥΠΥΤ και ΕΛ.ΑΣ., με μελέτη, δοκιμές, εκπαίδευση, πιλοτική και παραγωγική λειτουργία.
Kódy CPV
Research and Development services on security and defence materials
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Görögország – Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)ŘeckoResearch and development consultancy servicesEvent servicesPatent and copyright consultancy servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 27. 8. 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών για την υλοποίηση του Υποέργου με τίτλο «Ανάλυση Υφιστάμενης Κατάστασης - Καλές Πρακτικές – Διασυνοριακές Στρατηγικές και Σχέδια – Εξειδικευμένα Συστήματα για την Περιοχή Παρέμβασης του έργου “BREATH” του προγράμματος Interreg VI-A Ελλάδα-Ιταλία (GR-IT) με κωδικό MIS 6022699 και Κωδικό Έργου: 2025ΕΠ60130039, /AA 500185
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣŘeckoResearch and development services and related consultancy servicesDeadline za 14 dnůPublikováno 05. 8. 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – Services for the Design, Development and Analysis of Cybersecurity Indexes
European Union Agency for Cybersecurity (ENISA)ŘeckoResearch and development services and related consultancy servicesDevelopment consultancy servicesDesign and execution of research and developmentDeadline za 20 dnůPublikováno 23. 7. 2026
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνŘeckoResearch and Development services on security and defence materialsŽádná splatnost uvedenaPublikováno 17. 5. 2026