Francie – Služby silniční dopravy – DÉLÉGATION DE SERVICE PUBLIC POUR L'EXPLOITATION DU RÉSEAU DE TRANSPORT PUBLIC TEMO
Popis
Tato konzultace se týká delegace veřejné služby sítě TEMO. Syndikát smíšených dopravních prostředků TEMO (Territoires et Mobilités Moselle Nord), organizátor mobility, zahrnuje území 54 obcí a má 210 000 obyvatel. Současná síť dopravy TEMO (dříve CITELINE) zahrnuje 70 komerčních linek (z toho 18 klíčových linek, 3 navety, 2 nedělní linky, 31 doplňkových linek a 16 školních linek), 22 služeb dopravy na objednávku (TAD) zvaných TeMo'Flex Territoire, 3 služby TAD zvané TeMo'Flex Entreprise, 1 služba TAD zvaná TeMo'Flex Gare, 1 služba TAD zvaná TeMo'Flex neděle a služba dopravy osob s omezenou mobilitou zvaná Trans'PMR. Síť představuje 3 779 132 km komerčních jízd ročně v roce 2025, 3 863 188 cest v roce 2025, provozovaných 152 vozidly k 31.12.2025 a 277 pracovníky ETP, z toho 201 řidičů, za obrat 22,3 milionů eur v roce 2024. Komerční příjmy činí 3,2 miliony eur v roce 2024, z toho 2,575 milionů tarifních příjmů bez DPH (data 2024); v roce 2025 tarifní příjmy činí 2 884 629 eur bez DPH. Investice jsou především na autoritě organizátora, který je poskytuje dodavateli. Syndikát smíšených dopravních prostředků TEMO realizuje projekt Bus à Haut Niveau de Service (BHNS) s názvem Citézen, který se týká 48,5 km, z toho 15,5 km v vlastní stopě, 26,5 km v první fázi jádra sítě (Yutz-Thionville-Terville-Florange/Uckange-Hayange) a 22 km ve druhé fázi rozšíření sítě. První fáze jádra sítě musí být realizována k 1. lednu 2029 a druhá fáze je plánována na 1. leden 2031. Současná smlouva vyprší 31. prosince 2026. Budoucí smlouva musí předvídat a podporovat hlavní změnu sítě, kterou představuje příchod BHNS, a tedy zahrnuje předzpracování BHNS. Budou mít délku tří let s možností prodloužení o jeden rok. Investice budou na TEMO. Dvě regionální linky dopravy Fluo 57 a Fluo 54, které se staly součástí území syndikátu smíšených dopravních prostředků TEMO, budou začleněny do sítě k 31. srpnu 2027 a 31. srpnu 2029.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancieRoad transport servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancieRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancieRoad transport servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranciePublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline za 56 dnůPublikováno 02. 9. 2026