Francie – Zdění – 2026-024 ACCORD CADRE TRAVAUX DE MACONNERIE INTERIEURE ET CARRELAGE
Popis
Tato konzultace představuje rámcovou smlouvu s následnými smlouvami týkajícími se provedení stavebních prací a obkladů pro potřeby Letišť Azurového pobřeží a Letiště Zálivu sv. Tropez. Výkony zahrnují zejména provedení stěn (cihly, dílky, zdivo, placostil, beton), lehké demolice, obklad, zakotvení (kovové, dřevěné), různé stavební práce, položení dlaždic a mramoru, práce s podlahou, dlažbou a dlažbou, stejně jako práce na fasádě a omítky hydraulické nebo syntetické. Cena smlouvy: jednotková Rozdělení na dílčí části: Bez předmětu Rozdělení na sekce: Bez předmětu Zvažování variant: ANO. Odkaz na podrobné podmínky v dokumentaci pro podnikatele (poslané kandidátům povoleným podat nabídku). Obnovitelná smlouva: ANO. Předpokládané datum začátku provádění prací nebo smlouvy: 05/11/2026 Informace o rámcové smlouvě: V souladu s článkem R.2162-2 zákona o veřejných zakázkách smlouva zahrnuje uzavření rámcové smlouvy s více provozovateli. Maximální počet účastníků rámcové smlouvy: 4 (předpokládá se dostatečný počet kandidátů a přijatelných nabídek). V souladu s článkem R.2162-4 Zákona o veřejných zakázkách je rámcová smlouva uzavřena bez minimálního objemu a je omezená maximálním objemem za celou dobu, včetně všech obnovení, a to: • 6 300 K EUR bez DPH pro Letiště Azurového pobřeží. • 630 K EUR bez DPH pro Letiště Zálivu sv. Tropez. 5 ADMINISTRATIVNÍ MODALITY Vybrání kandidátů budou informováni o dostupnosti dokumentace pro konzultace po ukončení fáze výběru kandidátů. Vybrání dokumentace: Dokumentace musí být stáhnuta na naší platformě AIR ACHATS po bezplatné registraci na https://achats.nice.aeroport.fr/ Odevzdání nabídek: Způsob otevření: Srazové sezení nabídek nejsou veřejná. Místa pro předání nabídek: Dokumentace musí být předána na naší platformě AIR ACHATS po bezplatné registraci na https://achats.nice.aeroport.fr/ Dematerializace postupů: Přenos nabídek elektronickou cestou je povinný. POZOR: V souladu s článkem R2132-7 zákona o veřejných zakázkách musí být nabídka povinně předána elektronickou cestou na naší platformě „AIR ACHATS“. Můžete si zdarma zřídit účet na platformě „AIR ACHATS“: https://achats.nice.aeroport.fr/ Záložní kopie (nepovinná) Záložní kopie může být zaslána v souladu s ustanoveními článku R2132-11 výše uvedeného zákona v lhůtě stanovené pro předání původního obálku: Buď poštou: Záložní kopie musí být umístěna do uzavřeného obálku s čitelným označení: „záložní kopie“, číslo a název konzultace a jméno kandidáta, k němuž se vztahuje. Tato kopie musí být předána v lhůtě stanovené pro předání nabídek nebo nabídek: - Buď předána proti výdeji potvrzení na AEROPORTS DE LA COTE D'AZUR - Oddělení nákupů - Budova B1 – 6. patro - Přístup ulicí Coste Bellonte - AEROPORT NICE COTE D'AZUR (Přijímání v pondělí až pátek od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00) - Buď zaslána poštou: AEROPORTS DE LA COTE D'AZUR – Budova B1 – 6. patro - Rue Coste Bellonte CS 63331 – 06206 Nice Cedex 3. Buď elektronickou cestou: Na následující adresu s předmětem „ZÁLOŽNÍ KOPIE“, následované číslem, názvem konzultace a jménem kandidáta, k němuž se vztahuje: [email protected] Navštívit: Aby každé tým mohlo vypracovat co nejkompletnější obchodní a technickou nabídku, zakazatel organizuje povinnou návštěvu místa, jejíž podmínky budou uvedeny v dopise na konzultaci, který bude zaslán kandidátům povoleným podat nabídku. Lhůta platnosti nabídek: 120 dní od datumu ukončení přijímání nabídek. KONTAKT V PŘÍPADĚ ŽÁDOSTI O TECHNICKÉ A ADMINISTRATIVNÍ INFORMACE PŘIAM NA PLATFORME „AIR ACHATS“ PŘIHLÁŠENÍM SE NA SVŮJ ÚČET. KRITERIÁ HODNOCENÍ KANDIDÁTŮ Maximální počet kandidátů povolených podat nabídku: bez předmětu Zakazatel ověřuje způsobilost k výkonu profesní činnosti, ekonomickou a finanční schopnost a také technické a profesní schopnosti kandidátů. Podle požadovaných dokumentů a v souladu s výše uvedenými ustanoveními zákona o veřejných zakázkách budou k podání nabídky povoleni pouze kandidáti, kteří disponují dostatečnými finančními, technickými a profesními schopnostmi k provedení prací, které jsou předmětem smlouvy. Finanční, techn
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FrancieMotorway construction worksDeadline za 28 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFrancieConstruction workDeadline za 14 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFrancieRefurbishment workDeadline za 25 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFrancieSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline za 39 dnůPublikováno 02. 9. 2026