Zpět na vyhledávání
Dánsko – Telekomunikační služby – EU-udbud af kontrakt vedrørende kommunikationsløsning til Aalborg Kommune samt tilknyttede selskaber
Aalborg kommuneDánskoPublikováno 29. 6. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Je nabízen kontrakt týkající se dodávky, údržby a podpory komunikačního řešení a nákupu IP telefonů pro Aalborg Kommune, včetně společností a samosprávných institucí uvedených v příloze 18 v materiálech výzvy. Výzva a smlouva zahrnují: Aalborg Kommune, Aalborg Kommunes Feriefond, Studiebolig Aalborg, Aalborg Svømmeklub, Nibe Svømmeklub, Lille Vildmosecentret, Kirkens Korshærs herberg Aalborg, Aalborg Forsyning (s podřízenými společnostmi), Center for Velfærdsteknologi, Nordjyllands Beredskab, mateřské školy, denní instituce a kulturní instituce.
Kódy CPV
Telecommunications services
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Dánia – Távközlési szolgáltatások – Kontrakt vedrørende fiberinfrastrukturydelser samt tilknyttede ydelser
Statens ITDánskoTelecommunications servicesTelecommunications networkOptical-fibre cablesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 06. 7. 2026
Dánia – Távbeszélő és adatátviteli szolgáltatások – Wireless Communication
DSBDánskoTelephone and data transmission servicesPostal and telecommunications servicesMobile-telephone servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 10. 2. 2026
Spanyolország – Postai szolgáltatások – (AS-46/2026) Servicios postales del Ayuntamiento de Hospitalet de LLobregat
Ajuntament de l'Hospitalet de LlobregatŠpanělskoPostal servicesDeadline za 17 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Olaszország – Teletext-szolgáltatások – Accordo quadro ex art. 59 D.Lgs. 36/2023 per l’affidamento di servizi di sottotitolazione elettronica e lavorazioni tecniche dei film in occasione dei Festival Torino Film Festival, Lovers Film Festival e Cinemambiente presso il Museo Nazionale del Cinema. Procedura aperta di valore superiore alla soglia di cui all’art. 14/1 lett. c) D.Lgs. 36/2023.
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana ProloItálieTeletext servicesDeadline za 13 dnůPublikováno 03. 9. 2026