Zpět na vyhledávání
Francie – Stavební práce – Marché public global de performance pour la construction du projet immobilier Hirsch (95) relatif à l'école d'ingénieurs CY TECH (phase 1)
CY CERGY PARIS UNIVERSITEFranciePublikováno 20. 1. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
Tato výzva k podání nabídky se týká realizace veřejné zakázky na celkovou výkonnost, která spojuje návrh, výstavbu a provoz a údržbu pro výstavbu nemovitostního projektu CY TECH-Hirsch, který se týká fáze 1, včetně budov vysokého školství pro inženýrskou školu CY TECH. Kontext, popis projektu a očekávané služby jsou uvedeny v dokumentech výzvy.
Kódy CPV
Construction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRepair and maintenance services of building installations
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancieOverhaul and refurbishment workDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancieSewerage workDeadline za 32 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancieConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workDeadline za 44 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancieMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkDeadline za 23 dnůPublikováno 03. 9. 2026