Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Francie – Výkopové a zemní práce – AUTOROUTE A4 - PÔLE D'ÉCHANGES MULTIMODAL DU SYCOMORE Travaux de Construction des infrastructures du PEM de Bussy
SANEFFranciePublikováno 20. 7. 2026
Deadline uplynulPopis
Tato výzva k podání nabídky se týká stavebních prací na infrastruktuře multimodálního přepřahovacího centra Bussy na úseku dálnice A4.
Kódy CPV
Excavating and earthmoving workEarthmoving workSite preparation and clearance workSlip road construction workSingle carriageway construction workInstallation of road lighting equipmentSewerage workCrash barriers
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancieOverhaul and refurbishment workDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancieSewerage workDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancieConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workDeadline za 45 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancieMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkDeadline za 24 dnůPublikováno 03. 9. 2026