Irsko – Organizování akcí – DCC Panel for the provision of Event Management Services for Seasonal Arts and Cultural Family Friendly Activations on behalf of the North East Inner City Initiative with less than 5,000 attendees
Popis
Smluvní strana navrhuje zapojit se do soutěžního řízení o zřízení panelu pro poskytování služeb Event Management Services pro sezónní umělecké a kulturní rodinně přátelské aktivace a pop-up akce na veřejném území, včetně parků a veřejných prostorů, ve východní části vnitřního města Dublinu s méně než 5 000 návštěvníky na jednom místě najednou. Akce jsou zaměřené na oslavu a propagaci společenské a kulturní soudržnosti a rozmanitosti a na zvýšení povědomí a pochopení těchto konceptů pro širší společenskou soudržnost v Dublinu. Může se jednat o akce, jako jsou pop-up komunální akce, koncerty pro mládež, kulturní oslavy a sezónní akce, jako je Velikonoce, Halloween, Vánoce atd. Úspěšní členové panelu budou povinni poskytovat služby na různých místech a typech míst, včetně občanských center a zařízení, veřejných otevřených zelených prostorů, komunálních budov a místních parků, které jsou příklady míst, která mohou být použita, v závislosti na specifikaci akce. Můžou být využity i další místa. Další informace jsou k dispozici v dokumentaci, ke stažení z www.etenders.gov.ie Resource ID xxxxxxx – Input when notice created. Prosím, uveďte, že tento projekt je podmíněn financováním.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások – INVITATION TO TENDER FOR THE PROVISION OF LEAN GREEN DIGITAL EXPORT MENTORING SERVICES FOR THE LOCAL ENTERPRISE OFFICE KILKENNY
Kilkenny County Council_1185IrskoBusiness and management consultancy and related servicesBusiness and management consultancy servicesGeneral management consultancy servicesDeadline za 34 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Írország – Tervezési tanácsadó szolgáltatások – Appointment of Design Team
Stewarts Care Ltd.IrskoDesign consultancy servicesDeadline za 27 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Írország – Üzleti és vezetői tanácsadói és kapcsolódó szolgáltatások – INVITATION TO TENDER FOR THE PROVISION OF MENTORING SERVICES FOR THE LOCAL ENTERPRISE OFFICE KILKENNY
Kilkenny County Council_1185IrskoBusiness and management consultancy and related servicesBusiness and management consultancy servicesGeneral management consultancy servicesDeadline za 34 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Írország – Közvélemény-kutatási szolgáltatások – The provision of Services for a Programme of Non-Statutory Public Consultation and Engagement for the Redevelopment of the GPO Complex, Dublin 1
Office of Public Works (OPW)IrskoPublic-opinion polling servicesSocial research servicesMarket research servicesDeadline za 30 dnůPublikováno 01. 9. 2026