Irsko – Poradenské služby v oblasti řízení projektů – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Popis
Contracting Authority pozývá zájemce o vyjádření zájmu od vhodně kvalifikovaných poskytovatelů služeb pro dodání end-to-end Project Management programu, onsite audity, GIS-based evidenci aktiv, posouzení dodržování irštiny, a vývoj nového dvoujazyčného obsahu nápisů pro své rekreační lokality po celé Irsku. Zadání pokrývá celý životní cyklus projektu, od počátečního auditu a sběru dat na místě, přes analýzu a přípravu obsahu, až po překlad a koordinaci grafického designu, a končí finálním zprávováním a formálním předáním Contracting Authority. Aby se přistoupilo k dokumentaci výběrového řízení pro tuto soutěž, přihlaste se do systému správy dodavatelů Coillte (SMS) Proactis, navštivte (http://www.coillte.ie/), klikněte na ‘What we do’ – ‘Suppliers’ - ‘SMS Portal, nebo použijte následující odkaz: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Reference No: RFX1004393
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrskoTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportDeadline za 40 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrskoIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesDeadline za 26 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrskoProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline za 12 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrskoComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesDeadline za 26 dnůPublikováno 30. 8. 2026