Zpět na vyhledávání
Francie – Přístroje k léčbě zlomenin, šrouby a desky – PN GHT06 - FOURNITURE DE DISPOSITIFS MÉDICAUX STÉRILES D'ORTHOPÉDIE 2026
Centre Hospitalier Universitaire de Nice - Hôpital de Cimiez - Etablissement support du GHT06FranciePublikováno 26. 2. 2026
Není uveden žádný deadlinePopis
PN GHT06 - Dodávka sterilních ortopedických lékařských zařízení 2026 Tato výzva k podání nabídky obsahuje 22 položek.
Kódy CPV
Fracture appliances, pins and platesOrthopaedic implantsOrthopaedic prosthesesOsteosynthesis devicesArtificial parts of the bodySurgical implantsMiscellaneous medical devices and products
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancieSpectroscopy devicesDeadline za 3 dnyPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancieRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline za 52 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciePharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline za 34 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciePharmaceutical productsMedical consumablesDeadline za 31 dnůPublikováno 02. 9. 2026