Zpět na vyhledávání
Tato výzva vypršela.
Görögország – Fűtőolaj – Διακήρυξη 2/2026 συστημικός αριθμός 463178
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥŘeckoPublikováno 20. 5. 2026
Deadline uplynulPopis
Διακήρυξη για την προμήθεια υγρών καυσίμων για την φοιτητική εστία για το Παν. Πελοποννήσου
Kódy CPV
Heating oilDiesel oil
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣŘeckoPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilDeadline za 40 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣŘeckoPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolDeadline za 30 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑŘeckoFuelsHeating oilDiesel oilDeadline za 33 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑŘeckoFuelsPetroleum and distillatesDeadline za 30 dnůPublikováno 02. 9. 2026