Zpět na vyhledávání
Francie – Zdravotnický spotřební materiál – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensFranciePublikováno 21. 7. 2026
3 607 dnů zbýváPopis
Informace důležité: Tato procedura nahradí předchozí proceduru, která byla publikována (referenční číslo AWS F-PF-1828502) a musela být uzavřena z technických důvodů souvisejících s nastavením profilu zakazatele. Hlavní ekonomičtí operátoři, kteří již podali žádost, jsou POZVÁNI K ZNOVU PODANÍ na tuto novou proceduru. Omlouváme se za případné nepohody.
Kódy CPV
Medical consumables
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancieSpectroscopy devicesDeadline za 2 dnyPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancieRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline za 51 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciePharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline za 33 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciePharmaceutical productsMedical consumablesDeadline za 30 dnůPublikováno 02. 9. 2026