Zpět na vyhledávání
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣŘeckoPublikováno 01. 9. 2026
33 dnů zbýváPopis
Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
Kódy CPV
Pullovers
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Görögország – Biztonsági fejvédő – Προκηρύσσουμε ηλεκτρονικό διεθνή διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη προμήθεια με αγορά των ειδών: Α. δεκαπέντε χιλιάδες (15.000) Κράνη αστικά με φακό (Μονίμων, Εθελοντών), Β. τρεις χιλιάδες (3.000) Κράνη δασοπυρόσβεσης με φακό
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝŘeckoSafety headgearHelmetsSecurity, fire-fighting, police and defence equipmentDeadline za 29 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Görögország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΣΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣŘeckoOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearHeadgear and headgear accessoriesDeadline za 33 dnůPublikováno 25. 8. 2026
Görögország – Különleges munkaruha – Προμήθεια Μέσων Ατομικής Προστασίας
ΔΗΜΟΣ ΙΛΙΟΥŘeckoSpecial workwearDisposable glovesProtective gearDeadline za 5 dnůPublikováno 27. 7. 2026
Görögország – Sportcipő – Δ.15/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Υπόδησης «Αθλητικά Υποδήματα», «Παντόφλες Πλαστικές», «Υποδήματα Εξόδου Λευκά», «Υποδήματα Λουστρίνια Μαύρα» και «Υποδήματα Εξόδου Μαύρα»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣŘeckoSports footwearSlippersFootwear other than sports and protective footwearDeadline za 1 denPublikováno 20. 7. 2026