Francie – Přepravní služby (mimo přepravu odpadů) – Prestations de Transport de fonds par hélicoptère et par route et prestations associées pour la Poste SA et de sa filiale La Banque Postale pour le département de la Guyane
Popis
La Poste a její dceřiná společnost La Banque Postale chtějí svěřit kvalifikovanému dodavateli provádění služeb Dopravy peněz a hodnot vrtulníkem, Správa centrální pokladny, Správa fiducijních automatů La Banque Postale pro všechny body kontaktu La Poste a La Banque Postale umístěné v departementu Guyana. Počet bodů kontaktu je odhadován na 16 a skládá se z poštovních úřadů, poštovních agentur rozložených po departementu Guyana. Konzultace se skládá z jednoho lotu. Skupina zakázek se skládá z: - La Poste, - La Banque Postale (č. RCS 421 100 645, její sídlo je na 115 rue de Sèvres 75 275 PARIS CEDEX 06). La Poste působí jako koordinátor skupiny zakázek. Zpracování dat La Poste a La Banque Postale, včetně uložení, zálohování a/nebo konzultace musí být nutně lokalizováno v rámci Evropské unie (EU), v zemi Evropského hospodářského prostoru (EHP), v zemi uznané jako adekvátní Evropskou unií. Dokumentace konzultace, která bude zaslána vybraným dodavatelům, bude specifikovat prvky související s tímto požadavkem. Kandidát bude informován, že bude muset v okamžiku udělení zakázky prokázat licenci k provozu leteckých letů.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrancieRoad transport servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrancieRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline za 33 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrancieRoad transport servicesDeadline za 31 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFranciePublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline za 56 dnůPublikováno 02. 9. 2026