Francie – Různé potravinářské výrobky – Fourniture de produits alimentaires frais nécessaires à la confection des repas servis dans les établissements adhérents au groupement de commande
Popis
Tato výzva k podání nabídek se týká dodávky čerstvých potravin, které jsou nezbytné pro přípravu jídla, která se podávají v zařízeních, která jsou členy zakázkového sdružení, jehož sídlo je umístěno na Lycée Francis Jammes d’Orthez. Výkony budou předmětem rámcových dohod v smyslu článků L 2125-1, R2162-1 až R 2162-6 a R2162-13 až R2162-14 zákona o veřejných zakázkách ze dne 1. dubna 2019. V souladu s článkem R2162-14 zákona o veřejných zakázkách se rámcová dohoda vykonává postupně při vydávání objednávek bez vyjednávání nebo předchozího vyhledávání konkurence ze strany držitelů. Aby bylo zajištěno, že se dodavatelé tohoto veřejného zakázky mohou spolehnout, jsou minimální a maximální množství, na které se každý člen závazně zavazuje, uvedena v přiložených cenících jednotkových cen.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Készételek – Achat de repas en liaison froide (2 lots)
COMMUNAUTE DE COMMUNES DU VEXIN NORMANDFranciePrepared mealsMeal-preparation servicesDeadline za 38 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Franciaország – Mélyfagyasztott termékek – FOURNITURE ET LIVRAISON DE DENREES ALIMENTAIRES SURGELEES DESTINEES A LA RESTAURATION COLLECTIVE DE L'ASPP
A.S.P.P. Association d'Action Sociale en faveur des Personnels de la Ville de Paris et du Département de ParisFrancieDeep-frozen productsFresh or frozen vegetablesFrozen vegetablesDeadline za 31 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Franciaország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Fourniture de produits alimentaires et non alimentaires relatifs à l’activité de restauration collective
Groupement des EPLE du 11 et du 66FrancieFood, beverages, tobacco and related productsDeep-frozen productsDairy productsDeadline za 41 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Franciaország – Különféle élelmiszertermékek – FOURNITURES DE DENR2ES ALIMENTAIRES POUR LA RESTAURATION SCOLAIRE DE LA VILLE DE SAINT-SAVOURNIN
MAIRIE DE SAINT SAVOURNINFrancieMiscellaneous food productsMeatFresh poultryDeadline za 45 dnůPublikováno 30. 8. 2026