Francie – Zubolékařské nástroje a přístroje a nástroje a přístroje podspecializací – N° 024-A : Fourniture de consommables, implants, instrumentations et produits dentaires
Popis
Smlouva má za předmět dodávku spotřebního materiálu, implantátů, instrumentace a zubních výrobků pro Univerzitní nemocniční sdružení Champagne, jehož příjemci jsou Centre Hospitalier Universitaire de Reims, Centre Hospitalier Auban-Moët d’Epernay a Groupe Hospitalier Sud Ardennes (GHSA) z Rethel-Vouziers. Smlouva má podobu rámcové smlouvy s objednávkovými listy v souladu s 2. odstavcem čl. R.2162-2 Zákona o veřejných zakázkách, která se realizuje vydáváním následných objednávkových listů v podmínkách stanovených v čl. R.2162-13 a R.2162-14 Zákona o veřejných zakázkách. Smlouva s objednávkovými listy je uzavřena bez minimálního, ale s maximálním objednávkovým objemem. Odhadované a maximální roční množství jsou stanovena v katalogu potřeb, který je přiložen k Technickému katalogu zvláštních podmínek (příloha č. 2 k TCTP). Roční maximální objem nesmí překročit 400 % objemu stanoveného aplikací jednotkových cen na odhadovaná množství. Smlouva je rozdělena do 228 položek, které jsou podrobně uvedeny v „Katalogu potřeb“ (příloha č. 2 k Technickému katalogu zvláštních podmínek), který je volně přístupný na webu https://www.marches-publics.gouv.fr.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancieSpectroscopy devicesDeadline za 3 dnyPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancieRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline za 52 dnůPublikováno 03. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFranciePharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline za 34 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFranciePharmaceutical productsMedical consumablesDeadline za 31 dnůPublikováno 02. 9. 2026