Irsko – Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel) – COSE1835.26 Supply, Delivery, Installation, and Maintenance of a wide-field microscope with a deconvolution system for University of Galway
Popis
Je zamýšleno, že rámcová smlouva bude použita pro všechny potřeby University of Galway v oblasti integrovaného automatického mikroskopického obrazového a analytického systému. Smlouva bude zahrnovat dodávku širokoplošného mikroskopu s dekonvolucí, spolu s minimální celkovou zárukou 5 let (1 rok standardní + 4 roky prodloužené). Rozsah této výzvy zahrnuje systém pro živé buňkové obrazování a minimální 5letou servisní smlouvu. Tato výzva zahrnuje všechny IT hardwarové a softwarové prostředky potřebné k provozu systému a poskytnutí nástrojů pro analýzu obrazů a dekonvoluční pipeline.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – LA3798C - UL - CFT for the Supply and Delivery of a Coastal and Offshore Autonomous Surface Vehicle (ASV) for University of Limerick (UL)
Education Procurement Service (EPS)IrskoLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Marine equipmentSurvey vesselsDeadline za 7 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Írország – Észlelő- és analizálóberendezések – Request for Tenders for the Provision of Four Videoscopes
Office of the Revenue Commissioners_366IrskoDetection and analysis apparatusChecking and testing apparatusSpectroscopy devicesDeadline za 39 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation and Commissioning of an Environmental Chamber for DCU
Dublin City UniversityIrskoLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Deadline za 10 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Supply, Delivery, Installation of an Electrochemical Multichannel Workstation for TU Dublin
Technological University Dublin (TU Dublin)IrskoLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Instruments for checking physical characteristicsDeadline za 12 dnůPublikováno 26. 8. 2026