Irsko – Help desk a podpůrné služby – Provision of Computer Assisted Telephone Interviewing (CATI) services and associated services for the Central Statistics Office, Ireland
Popis
Poskytování služeb call centra pro odchozí volání k dodání čtvrtletních výsledků LFS, které zahrnují, ale ne omezeny na:
• Optimalizovanou službu, která volá přibližně 11 000 kontaktů za čtvrtletí během nejproduktivnějších časů
• Podrobné sledování všech rozhovorů a výsledků
• Přístup k systémům Zadávajícího subjektu k vytváření, čtení a aktualizaci dat respondentů
o Zadávající subjekt používá software Blaise
• Výměna klíčových souborů a zpráv se Zadávajícím subjektem
• Robustní řešení pro plánování a volání
• Vysokou důvěryhodnost a diskrétnost pracovní síly
• Všechny data zůstávají v EHP, nebo v zemi s ekvivalentní ochranou dat
o Služby mohou být cloudové
• Časové dodání služeb v rámci časového plánu kampaně
• Schopnost poskytovat služby v angličtině a irštině
• Vysokou dostupnost a flexibilitu služby
• Předem oznámení respondentů (text / dopis)
• Monitorovaný vstupní telefonní služba pro usnadnění kontaktu s respondenty (velmi nízké objemy)
• Bezpečné a komplexní řešení pro nahrávání hovorů
• Poskytování služeb Governance a Quality Assurance, např. pravidelné schůzky
• Poskytování klíčových reálných, denních, týdenních a měsíčních metrik
• Robustní procesy pro správu stížností respondentů
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrskoTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportDeadline za 40 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrskoIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesDeadline za 26 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrskoProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline za 12 dnůPublikováno 31. 8. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrskoComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesDeadline za 26 dnůPublikováno 30. 8. 2026