Přeskočit na obsah
Zpět na vyhledávání

Finsko – Úklidové služby – Kiinteistö- ja tuotantoympäristöjen puhtaanapitopalvelut

Alva-yhtiöt OyFinskoPublikováno 29. 6. 2026
Není uveden žádný deadline

Popis

1. Název zakázky a celokupnost Alva-yhtiöt Oy (dále zakazatel) zahajuje soutěžní řízení pro výběr partnera nebo partnerů v oblasti nemovitostí a čistotních služeb. Zakázka se týká kritické infrastruktury, včetně nemovitostí a výrobních prostředí. Zakázka bude realizována podle zvláštního zákona o veřejných zakázkách. Název zakázky je: Čistotní služby pro nemovitosti a výrobní prostředí Zakázka se skládá z následujících celkových služeb: • Čistotní služby pro výrobní zařízení energetických zdrojů, kancelářské a provozní prostory • Čistotní služby pro výrobní zařízení vodárenských a odpadních vod, kancelářské a provozní prostory • Čistotní služby pro kanceláře a provozní prostory elektrárenského provozu Celkové služby zahrnují údržbu, procesní čistění, periodické práce a samostatně objednané dodatečné práce podle místa. 2. Objekty zakázky a prostředí činnosti Objekty zakázky souvisejí s energetickými, vodními a kanalizačními činnostmi zakazatele. Mezi objekty patří například: • tepelné elektrárny • výrobní, řídící, laboratorní a sociální prostory energetických zdrojů • čističky vody a vodojemy • čerpadla odpadních vod • technické prostory a samostatné objekty • kancelářské a provozní prostory Objekty jsou převážně v provozu, bezpečnostně kritické a částečně obydlené. V mnoha objektech jsou důležité: • bezpečnost procesů • hygienické požadavky • bezpečnost práce • spolehlivost provozu • bezpečnost elektrických prací Spolupracování: Zakazatel a vybraný dodavatel budou spolupracovat a snažit se o zlepšení činnosti, odstranění překážek, zkoušení nových modelů činnosti a sdílení rizik a výhod vývoje. Cílem je zajistit dlouhodobou, nákladově účinnou, bezpečnou a ekonomicky nízkorizikovou činnost pro obě strany smlouvy. Spolupracovní myšlení má za cíl flexibilní model činnosti, který umožní rychlou reakci na výzvy vyplývající z okolností nebo 3. strany. V rámci zakázky se bude usilovat o otevřenou komunikaci a brát v potaz možnosti ovlivnění stran, například časové plánování prací a způsob realizace. Podmínkou dlouhodobé spolupráce je závazek k neustálému zlepšování a rozvoji činnosti s ohledem na potřeby stran a zájemců. 3. Struktura zakázky Zakazatel rozdělí zakázku do čtyř částí. Část 1 Čistotní služby pro výrobní zařízení energetických zdrojů, kancelářské a provozní prostory Část 2 Čistotní služby pro výrobní zařízení vodárenských a odpadních vod, kancelářské a provozní prostory (oblast Jyväskylä) Část 3 Čistotní služby pro výrobní zařízení vodárenských a odpadních vod, kancelářské a provozní prostory (Viitasaari) Část 4 Čistotní služby pro kanceláře a provozní prostory elektrárenského provozu Konečná struktura zakázky bude stanovena v předběžném výzvu k podání nabídky. V rámci zakázky byly provedeny tržní průzkumy s dodavateli. 4. Bezpečnost a ochrana informací Objekty zakázky souvisejí s kritickou infrastrukturou. Proto: • od účastnických dodavatelů se vyžaduje přijetí a podepsání dohody o ochraně informací (NDA) před předáním nabídkových materiálů • podrobnější informace o objektech a procesech se budou sdělovat pouze v nezbytném rozsahu • spolehlivost, kvalifikace a znalosti v oblasti bezpečnosti jsou klíčovými požadavky 5. Postup při zakázce Zakázka bude realizována podle zvláštního zákona o veřejných zakázkách. Předběžný časový plán: - Vydání informačního dotazu týden 19/2026 - Odeslání odpovědí na informační dotaz od dodavatelů týden 21/2026 - Tržní konzultace týden 22-23/2026 - Podání žádosti o účast týden 26/2026 - Odeslání žádostí o účast do 12. 8. 2026, 12:00 - Vydání předběžného výzvu k podání nabídky 28. 8. 2026 - Odeslání předběžných nabídek týden 39/2026 - Konzultace týden 40-41/2026 - Finální výzva k podání nabídky do 23. 10. 2026 - Odeslání finálních nabídek do 13. 11. 2026 - Kontrola nabídek a rozhodnutí týden 47/2026 - Smlouva začne 1. 3. 2027 9. Odhadovaná hodnota zakázky a trvání smlouvy - Základní doba trvání smlouvy je 1. 3. 2027 - 28. 2. 2029. Zakazatel má navíc právo na dvě (2) opční období o délce jednoho (1) roku po základním období trvání smlouvy. Zakazatel rozhodne o možném využití každé opce nejpozději tři (3) měsíce před koncem současného období trvání smlouvy, o čemž informuje dodavatele písemně. - Celková hodnota období trvání smlouvy: asi 1 000 000 eur (bez DPH) Odhady jsou orientační a budou

Kódy CPV

Cleaning services

Dokumenty a podání

AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutí

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Související zakázky