Zpět na vyhledávání
Francie – Instalace a montáž vodovodních rozvodů – REMPLACEMENT DES BRANCHEMENTS ET CONDUITES, PROLONGEMENT, RENFORCEMENT OU CREATION DE RESEAU D'EAU POTABLE
Amiens MétropoleFranciePublikováno 12. 7. 2026
12 dnů zbýváPopis
Smlouva o rámcové dohodě bude vykonána vydáním objednávek. Každé loto bude předmětem samostatného přidělení. Výkony se vyplácí jednotkovými cenami. Maximální roční objem pro lot 1 je 10 000 000 EUR bez DPH, což činí 40 000 000 EUR bez DPH za celou dobu trvání smlouvy (4 roky). Maximální roční objem pro lot 2 je 5 000 000 EUR bez DPH, což činí 20 000 000 EUR bez DPH za celou dobu trvání smlouvy (4 roky).
Kódy CPV
Water plumbing workWater-main refurbishment construction work
Dokumenty a podání
AI shrnutí
Přihlásit se pro AI shrnutíContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Franciaország – Magasépítési munka – TRAVAUX DE REHABILITATION DE LA RESIDENCE ALLENDE - QUARTIER DILLON - FORT-DE-FRANCE - LOT 10 VRD
Société Immobilière de La MartiniqueFrancieBuilding construction workEarthmoving workDeadline za 30 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Mérnöki és építési munkák – Conception Réalisation pour le renforcement du passage supérieur en dalle précontrainte 1866, et du passage supérieur en dalle armée 1790 sur l’autoroute A8
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancieEngineering works and construction worksBridge renewal construction workConcrete workŽádná splatnost uvedenaPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFrancieConstruction workDeadline za 14 dnůPublikováno 02. 9. 2026
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FrancieMotorway construction worksDeadline za 28 dnůPublikováno 02. 9. 2026