Maďarsko – Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů – Informatikai eszközök beszerzése 2026-28
Popis
Vytvoření dynamického zkupebního systému pro Univerzitu Széchenyiho, jehož předmětem je „Nákup informačních zařízení 2026-28“. Žádost o nabídku v Dokumentaci pro veřejné zakázky uvádí plánované kategorie a charakteristiky produktů, jejichž realizace vyžaduje nákup informačních produktů a služeb, a proto chce vytvořit DBR. Žádost o nabídku při realizaci DBR na základě § 107 (2) zákona o veřejných zakázkách (ZVZ) zároveň s odesláním výzvy k podání nabídky poskytne účastníkům DBR přesné technické specifikace a smluvní podmínky pro konkrétní veřejné zakázky, které se mají uskutečnit v rámci systému. Množství: vlastní rozpočet 280 000 000,00 Kč, unijní zdroj: 120 000 000,00 Kč (známý zdroj: RRF-2.1.2-21-2022-00028) projekt je dodatečně financován, celkem 400 000 000,00 Kč. Zdroj nákupu může tvořit i další, zatím neznámé domácí a unijní zdroje v rámci celkového rozpočtu. Kategorie produktů: Žádost o nabídku v úvodním stupni neurčuje části, ale informuje, že v II. stupni podání nabídky bude výzva k podání nabídky na základě následujících kategorií produktů. 1. kategorie produktů - stolní počítače a příslušenství - stolní značkové počítače a příslušenství - přenosné počítače a příslušenství - další informační zařízení, datové nosiče - baterie, akumulátory, nabíječky, zdroje neprerušovaného napájení - zdroje neprerušovaného napájení - monitory - software - příslušenství - audio zařízení, kamery 2. kategorie produktů - televizory, monitory a příslušenství, doplňky - chytré zařízení a příslušenství - projekční zařízení a příslušenství, součástky, doplňky - interaktivní tabule, displeje a doplňky - speciální vzdělávací zařízení - telekomunikační zařízení 3. kategorie produktů - servery, datové úložiště a součástky, příslušenství - sítě aktivní a pasivní zařízení, aktivní/pasivní - zdroje neprerušovaného napájení 4. kategorie produktů - tiskárny nízké a vysoké výkonnosti Žádost o nabídku na základě § 107 (2) zákona o veřejných zakázkách (ZVZ) si vyhrazuje možnost, že při realizaci DBR zároveň s odesláním výzvy k podání nabídky určí možnost podání podnábídky v závislosti na konkrétní objednávce, která je uvedena v výzvě k podání nabídky na základě výše uvedené informace. Žádost o nabídku nejen zařízení, ale i s ním spojené služby, nebo bez spojených služeb. Pod spojenými službami se Žádost o nabídku myslí zejména doprava, instalace, konfigurace, spuštění, základní výcvik a podporu v období záruky. Hodnota těchto služeb je také součástí odhadované hodnoty řízení, kterou dokumentace jednoznačně zaznamenává. Žádost o nabídku v úvodním stupni ještě nemůže přesně určit, kolik jednotek jednotlivých zařízení chce v II. stupni řízení nakoupit. Žádost o nabídku zároveň uvádí, že z uvedených kategorií produktů může v II. stupni podání nabídky nakoupit zařízení v libovolné permutaci a množství.
Kódy CPV
Dokumenty a podání
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Související zakázky
Magyarország – Öntapadó címkék – Címkék, címkekészletek valamint indikátor címkék
Országos Vérellátó SzolgálatMaďarskoSelf-adhesive labelsDeadline za 27 dnůPublikováno 25. 8. 2026
Magyarország – Különféle irodai berendezések és kellékek – 1db nagyteljesítményű nyomdagép-bérlet,üzemeltetés
Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő RészvénytársaságMaďarskoVarious office equipment and suppliesDeadline za 27 dnůPublikováno 25. 8. 2026
Magyarország – Festékszalagok – Burkolatjelfesték beszerzése
Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő RészvénytársaságMaďarskoInk ribbonsDeadline za 23 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Magyarország – Hordozható számítógépek – Laptop beszerzés Miskolci SzC
Miskolci Szakképzési CentrumMaďarskoPortable computersDeadline za 16 dnůPublikováno 13. 8. 2026