Hledat výzvy
Uložit vyhledáváníZdroj dat: Tenders Electronic Daily (TED) — výzvy nad prahem EU.
Vyhledávání zahrnuje název zakázky, popis a název zadavatele.
28 tendrů nalezeno
Horvátország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Idejni projekt Glavne zgrade
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBUChorvatskoArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline za 6 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Hrvatske ceste d.o.o.ChorvatskoEngineering design servicesDeadline za 16 dnůPublikováno 30. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju
LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEChorvatskoSupervision of building workDeadline za 13 dnůPublikováno 26. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – STRUČNI NADZOR I KOORDINATOR ZAŠTITE NA RADU NAD ENERGETSKOM OBNOVOM DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
GRAD ZAGREBChorvatskoSupervision of building workDeadline za 17 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Horvátország – Építésiterület-felügyeleti szolgáltatások – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić
Hrvatske ceste d.o.o.ChorvatskoConstruction-site supervision servicesSurveying servicesTechnical testing servicesDeadline za 22 dnůPublikováno 24. 8. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada idejnih projekata s ishođenjem lokacijske dozvole za Saborsko-Rakovicu, duljine cca 12,5 km
Hrvatske ceste d.o.o.ChorvatskoEngineering design servicesDeadline za 7 dnůPublikováno 19. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županijeChorvatskoSupervision of building workConstruction supervision servicesConstruction project management servicesDeadline za 22 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Sveučilište u Slavonskom BroduChorvatskoSupervision of building workDeadline za 22 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – Izrada projektne dokumentacije "Proširenje luke Raša"
Lučka uprava RijekaChorvatskoProject and design preparation, estimation of costsEngineering design services for the construction of civil engineering worksEnvironmental impact assessment for constructionDeadline za 24 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJEChorvatskoProject and design preparation, estimation of costsDeadline za 14 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Horvátország – Földmérési szolgáltatások – Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVAChorvatskoSurveying servicesDeadline za 17 dnůPublikováno 18. 8. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE SUSTAVA SIGURNOSNO -TEHNIČKE ZAŠTITE
GRAD ZAGREBChorvatskoEngineering design servicesŽádná splatnost uvedenaPublikováno 16. 8. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektne dokumentacije za razvoj sustava vodoopskrbe otoka Mljeta - 1. faza
NPKLM VODOVOD d.o.o.ChorvatskoEngineering design servicesDeadline za 14 dnůPublikováno 16. 8. 2026
Horvátország – Laboratóriumi szolgáltatások – Laboratorijske usluge drugih laboratorija -Izotopi CVVU
Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuChorvatskoLaboratory servicesDeadline za 17 dnůPublikováno 13. 8. 2026
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec
Županijska bolnica ČakovecChorvatskoEngineering design servicesDeadline za 9 dnůPublikováno 11. 8. 2026
Horvátország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA (Grupa 6., Grupa 7.)
DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o.ChorvatskoArchitectural, engineering and planning servicesDeadline za 16 dnůPublikováno 11. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
GRAD ŠIBENIKChorvatskoSupervision of building workDeadline za 8 dnůPublikováno 10. 8. 2026
Horvátország – Építészeti tervpályázatok szervezése – Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEChorvatskoOrganisation of architectural design contestsDeadline za 21 dnůPublikováno 10. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Rekonstrukcija nasipa Drnek - Suša - stručni nadzor nad radovima na I. fazi rekonstrukcije nasipa od st. 7+650,00 do st. 11+985,30
Hrvatske vode, pravna osoba za upravljanje vodamaChorvatskoSupervision of building workDeadline za 16 dnůPublikováno 09. 8. 2026
Horvátország – Építési munka felügyelete – Stručni nadzor nad izvođenjem radova, koordinator zaštite na radu tijekom građenja, voditelj projekta – Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Novalja
LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJAChorvatskoSupervision of building workConstruction-site supervision servicesConstruction project management servicesDeadline za 7 dnůPublikováno 09. 8. 2026