Tilbage til søgning
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKSlovenienPubliceret den 31. aug. 2026
7 dage tilbageBeskrivelse
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
CPV-koder
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.SlovenienWeed-killing servicesFrist om 3 dagePubliceret den 23. aug. 2026
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOSlovenienPlanting and maintenance services of green areasFrist om 23 dagePubliceret den 18. aug. 2026
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeSlovenienWeed-clearance servicesFrist om 13 dagePubliceret den 13. aug. 2026
Lengyelország – Favágási szolgáltatások – Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo BrodnicaPolenTree-cutting servicesForestry servicesServices incidental to loggingFrist om 30 dagePubliceret den 31. aug. 2026