Irland – Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel – T.027.2026 Request for Tender to establish Dynamic Panels for the provision of Venue Hire and Venue Hire with Catering Services for An Garda Síochána
Beskrivelse
I samlet vil kontraktsmyndigheden indgå Dynamiske Rammeaftaler om leje af lokaler, samt leje af lokaler med cateringtjenester for Garda-medlemmer på tjeneste ved arrangementer landevis. Omfanget af de påkrævede tjenester vil strække sig fra leje af lokaler til leje af lokaler med cateringtjenester på stedet. Cateringtjenesterne vil omfatte levering af varme måltider (frokost, frokost og middag) og/eller måltidsbokse (Forkørsel Frokostpakke, Forkørsel Snackpakke, Forkørsel Hovedmåltidspakke og Ambient Snackpakke) til Garda-medlemmer på tjeneste. De tekniske specifikationer for tjenesterne er fastsat i Bilag 1 til RFT-dokumentet. Rammeaftalen vil blive opdelt i to (2) lodder; Lod 1 Leje af lokaler og Lod 2 Leje af lokaler med cateringtjenester; Hver Lod vil resultere i en separat dynamisk rammeaftale.
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Írország – Szállodaipari, éttermi és kiskereskedelmi szolgáltatások – P21114 T1 Atrium Foodvenience
daa plcIrlandHotel, restaurant and retail trade servicesCoffee, tea and related productsFood, beverages, tobacco and related productsIngen frist angivetPubliceret den 02. sep. 2026
Írország – Étkezdei és élelmezési szolgáltatások – RFT for the provision of Catering and Hospitality Services for Longford Government Buildings, Ballinalee Road, Longford, Co. Longford
Department of Social Protection_349IrlandCanteen and catering servicesCanteen servicesCanteen management servicesFrist om 28 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Írország – Élelmezési szolgáltatások – The provision of Concession Catering Services and operation of the Catering Facilities and including the Operation of the Retail Facility at Belvedere House Gardens and Park Mullingar Co Westmeath
Westmeath County CouncilIrlandCatering servicesCanteen and catering servicesCatering services for other enterprises or other institutionsFrist om 26 dagePubliceret den 01. sep. 2026
Írország – Szállodaipari szolgáltatások – P20861 OEJU Tender for a short term hotel operator at existing Dublin airport Maldron hotel
daa plcIrlandHotel servicesHotel accommodation servicesOther hotel servicesFrist om 10 dagePubliceret den 16. aug. 2026