Bulgária – Vegyipari termékek – „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции
Beskrivelse
Обект на обществената поръчка е: доставка чрез покупко-продажба по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 „Разтворители” – по 19 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 2. Обособена позиция № 2 „Консумативи за тънки слоеве” – по 8 номенкл. единици,съгласно техническа спецификация; 3. Обособена позиция № 3 „Лабораторни консумативи” – по 17 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 4. Обособена позиция № 4 „Резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител: Nabertherm” по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 5. Обособена позиция № 5 „Резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител: Netzsch” – по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация. В обхвата на поръчката са включени следните дейности и отговорности на избрания изпълнител: доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Участниците могат да подават оферти за една или за повече обособени позиции. Участието по всяка отделна обособена позиция е комплексно - за всички номенклатурни единици от обхвата й (където са посочени такива). Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Bulgária – Gyógyászati gázok – Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАДBulgarienMedical gasesFrist om 24 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Bulgária – Vegyipari termékek – Периодична доставка на химически изделия и лабораторни изделия с общо и специфично предназначение за нуждите на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, по 31 обособени позиции
СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ "СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ"BulgarienChemical productsVarious medicinal productsSpecial-purpose productFrist om 10 dagePubliceret den 27. aug. 2026
Bulgária – Gyógyászati gázok – Доставката на медицински газове
Многопрофилна болница за активно лечение "Национална кардиологична болница" ЕАДBulgarienMedical gasesFrist om 21 dagePubliceret den 26. aug. 2026
Bulgária – Vas-klorid – Доставка на ферихлорид за нуждите на пречиствателните станции в район „Пречистване“ на „Водоснабдяване и канализация - Варна“ ООД
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ - ВАРНА ООДBulgarienFerric chlorideFrist om 7 dagePubliceret den 11. aug. 2026