Tilbage til søgning
Italien – Produkter til tandproteser og tandregulering – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItalienPubliceret den 19. jul. 2026
32 dage tilbageBeskrivelse
Åben offentlig anbudsudskrivning om fireårig levering af protesiske tandtekniske produkter, med mulighed for seks måneders teknisk forlængelse, opdelt i et enkelt parti, med anvendelse af kriteriet for laveste pris, i overensstemmelse med kombinationen af art. 71 og art. 108, stk. 3, af D.lgs. 36/2023 og efterfølgende ændringer, for en fireårig kontraktværdi på 1.200.000,00 EUR, momsfri.
CPV-koder
Prosthodontic and relining products
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItalienMiscellaneous medical devices and productsFrist om 31 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItalienCathetersFrist om 40 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItalienMedical consumablesFrist om 39 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – isola immunometrica 2026
A.O. SAN GIOVANNI DI DIOItalienLaboratory reagentsFrist om 39 dagePubliceret den 03. sep. 2026