Tilbage til søgning
Frankrig – Offentlig vejtransport – Contrat de concession service public de transport relatif à la gestion et exploitation du réseau de transport de voyageurs de la communauté d'agglomération du Gard Rhodanien
Agglomération du Gard Rhodanien (30)FrankrigPubliceret den 20. jul. 2026
38 dage tilbageBeskrivelse
Tjenesten omfatter bl.a. drift af bybusser, mellembybusser og skolebusser. Der er ca. 950.863 km kommercielle kørseler (RAD 2024-2025), heraf 615.383 km på skolebuslinjer. Der er planlagt en eventuel yderligere præstation (PSE): Laudun-l'Ardoise shuttle.
CPV-koder
Public road transport services
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAFrankrigRoad transport servicesIngen frist angivetPubliceret den 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)FrankrigRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesFrist om 32 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)FrankrigRoad transport servicesFrist om 30 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoireFrankrigPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentFrist om 55 dagePubliceret den 02. sep. 2026