Tilbage til søgning
Görögország – Műpázsit – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΜΟΥGrækenlandPubliceret den 03. sep. 2026
35 dage tilbageBeskrivelse
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
CPV-koder
Artificial lawn
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Görögország – Tisztítószerek – Προμήθεια ειδών καθαριότητας για τις ανάγκες των Σχολικών δομών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGrækenlandCleaning productsSanitary paper productsBrooms and brushes and other articles for household cleaningFrist om 31 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Görögország – Szállodai berendezések – Διακήρυξη 49/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ (ΕΣΠΑ)- ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣGrækenlandHotel equipmentMedical kitsFrist om 40 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Görögország – Textiláruk – 22/2025 ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 'ΤΖΑΝΕΙΟ'GrækenlandTextile articlesFrist om 38 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrækenlandWasher/dryersFrist om 38 dagePubliceret den 31. aug. 2026