Tilbage til søgning
Tyskland – Fjernvarme (indenbys) – Rahmenvertrag zur Lieferung von Fernwärme-Kugelhähnen
RheinEnergie AG -L-TysklandPubliceret den 25. jan. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
Lot 1: Rammeaftale om levering af fjernvarme-kuglehane, specifikt:
- Kuglehane med flans af DN15 til DN 250 PN 16/25 (Mat.-beskrivelse 06.03.01)
- Kuglehane med lang flans af DN15 til DN 100 PN 16/25 (Mat.-beskrivelse 06.03.01)
- Kuglehane med svetsende ender op til og med DN 200 PN16/25 (Mat.-beskrivelse 06.03.02)
- Flans-/svetsende kuglehane af DN15 til DN 100 PN 16/25 (Mat.-beskrivelse 06.03.02)
CPV-koder
District heating
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHTysklandElectricityFrist om 29 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzTysklandElectricityFrist om 30 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHTysklandElectricityFrist om 30 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHTysklandNatural gasFrist om 29 dagePubliceret den 03. sep. 2026