Tilbage til søgning
Spanien – Optankning af køretøjer – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)SpanienPubliceret den 29. apr. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
Tjeneste til drift og udnyttelse af serviceområderne Montcada på vej C-33 og La Tordera på vej C-32 (to lodder) i form af en tjenestekoncession mod betaling af en fast og variabel afgift. Det er en indtægtskontrakt, så der forpligter ikke udgift. I udgangsbudgettet er der ingen begrænsning af udgift. Der angives den mindste pris (indtægt) for kontrakten, som CIMALSA skal modtage som fast årlig afgift. Der er en spansk version af alle dokumenter.
CPV-koder
Vehicle refuelling services
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SASpanienStorage and warehousing servicesFrist om 29 dagePubliceret den 01. sep. 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaSpanienCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesFrist om 27 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeSpanienStorage and warehousing servicesFrist om 20 dagePubliceret den 18. aug. 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderSpanienPort operation servicesIngen frist angivetPubliceret den 18. aug. 2026