Tilbage til søgning
Frankrig – Arbejder i forbindelse med anlæg af motorvej – A39 - Travaux de chaussées et d'aménagement de surface sur les aires du Poulet de Bresse - PR 115 - Sens 1 et 2.
APRR.FrankrigPubliceret den 11. jun. 2026
7 dage tilbageBeskrivelse
Arbejder med genopførelse af kørebaner samt tilknyttede arbejder med VRD, møbler og planteanlæg for Poulet de Bresse områderne i begge retninger på motorvej A39.
CPV-koder
Motorway construction worksSurface work for highways
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FrankrigMotorway construction worksFrist om 28 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFrankrigConstruction workFrist om 14 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFrankrigRefurbishment workFrist om 25 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFrankrigSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workFrist om 39 dagePubliceret den 02. sep. 2026