Tilbage til søgning
Görögország – Kupon – 1072/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.GrækenlandPubliceret den 31. aug. 2026
44 dage tilbageBeskrivelse
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΚΤΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΑΒ Α.Ε. ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ SUPER MARKET ΓΙΑ ΤA XΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2026
CPV-koder
Coupons
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Görögország – Számítógépek és tartozékaik – Αναβάθμιση Υποδομής Πληροφοριακού Κέντρου και Υποδομών Κεντρικής Υπηρεσίας ΜΟΔ Α.Ε. & Ειδικών Υπηρεσιών
Μονάδα Οργάνωσης της Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων (ΜΟΔ) Α.Ε.GrækenlandComputer equipment and suppliesComputer-related servicesFrist om 17 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Görögország – Asztali számítógépek – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΤΟ ΛΑΚΚΟ»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣGrækenlandDesktop computerHeadphonesPhotocopiersFrist om 29 dagePubliceret den 27. aug. 2026
Görögország – Irodai és számítástechnikai gépek, berendezések és kellékek, a bútorzat és a szoftvercsomagok kivételével – Διακήρυξη 29/2026
ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣGrækenlandOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesPhotocopying servicesFrist om 27 dagePubliceret den 24. aug. 2026
Görögország – Lézernyomtató-, lézerfaxkazetta – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣGrækenlandToner for laser printers/fax machinesInk cartridgesPrinter ribbonsFrist om 22 dagePubliceret den 24. aug. 2026