Tilbage til søgning
Frankrig – Arbejder i forbindelse med vanddistributionsledninger – TRAVAUX D’EAU POTABLE SUR LE TERRITOIRE DESSERVI PAR LA REGIE DE L’EAU DE LIMOGES METROPOLE EN 3 LOTS
LIMOGES METROPOLE - Communauté urbaineFrankrigPubliceret den 09. feb. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
Denne udbudsrunde omhandler udførelse af arbejder med drikkevand på området, der dækkes af Limoges Métropoles vandværksregi, i 3 lod.
1. lot: Bygning af 1.200 meter rørledning, 200 mm i diameter, med 100 mm isolering, i 30 cm dybde, på vejen Rue de la République.
2. lot: Bygning af 1.500 meter rørledning, 250 mm i diameter, med 150 mm isolering, i 40 cm dybde, på vejen Rue de la Paix.
3. lot: Bygning af 1.800 meter rørledning, 300 mm i diameter, med 200 mm isolering, i 50 cm dybde, på vejen Rue de la Liberté.
CPV-koder
Works related to water-distribution pipelines
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FrankrigMotorway construction worksFrist om 28 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFrankrigConstruction workFrist om 14 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFrankrigRefurbishment workFrist om 25 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFrankrigSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workFrist om 39 dagePubliceret den 02. sep. 2026