Tilbage til søgning
Tyskland – Ingeniørvirksomhed – BAB 81, VKE E035, Brettachtalbrücke Notunterstützung Teilbauwerk West, Bauoberleitung und örtliche Bauüberwachung von Ing.-Bw
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbHTysklandPubliceret den 23. jun. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
BAB 81, VKE E035, AK Weinsberg - AS Neuenstadt, Brettachtalbrücke Notunterstützung del af byggearbejdet Vest Byggeledelse og lokal byggeovervågning af ingeniørbygninger
CPV-koder
Engineering servicesMonitoring and control servicesConstruction-related services
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Németország – Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások – Kreis Bergstraße - Schul- und Bildungszentrum Ost, Viernheim
Kreis Bergstraße, Eigenbetrieb Schule + GebäudewirtschaftTysklandEngineering design services for the construction of civil engineering worksArchitectural services for outdoor areasEngineering-design services for traffic installationsIngen frist angivetPubliceret den 02. sep. 2026
Németország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Rahmenvereinbarungen über Generalplanungsleistungen für die Infrastruktur von BOS Funkstandorten des Landes NRW
Landesamt für Zentrale Polizeiliche Dienste NRWTysklandArchitectural, engineering and planning servicesArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design servicesFrist om 32 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Németország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – VG Zell, Stadt Zell (Mosel) - Planungs-, Gestaltungs- und Umsetzungsbegleitungsleistungen für eine digitale Wein-Erlebniswelt - Wettbewerbsoffenes Verfahren
Stadt Zell (Mosel)TysklandProject and design preparation, estimation of costsFair and exhibition organisation servicesInterior design servicesIngen frist angivetPubliceret den 02. sep. 2026
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – GW101 Koppenplatz - Planung Kabeltiefbau
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ MaterialwirtschaftTysklandArchitectural, construction, engineering and inspection servicesIngen frist angivetPubliceret den 02. sep. 2026