Bulgarien – Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler – Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане за 4 броя сгради за резидентна грижа за пълнолетни лица с интелектуални затруднения (РГПЛИЗ) и 1 брой Център за специализирана подкрепа за лица с увреждания и техните семейства (ЦСПЛУТС)
Beskrivelse
Предметът на обществената поръчка включва Доставка и монтаж на оборудване и обзавеждане за 4 броя сгради за резидентна грижа за пълнолетни лица с интелектуални затруднения (РГПЛИЗ) и 1 брой Център за специализирана подкрепа за лица с увреждания и техните семейства (ЦСПЛУТС), в изпълнение на изискванията на проект „Изграждане и оборудване на нови социални и интегрирани здравно-социални услуги за резидентна грижа и специализирани социални услуги за лица с увреждания“, финансиран по по инвестиция „Модернизиране на дългосрочната грижа“ към Национален план за възстановяване и устойчивост, процедура чрез директно предоставяне на средства на конкретни крайни получатели BG-RRP-11.018. Обществена поръчка е разделена на три обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - „Мебелно обзавеждане“; Обособена позиция № 2 – „Кухненско оборудване“; Обожобена позиция №3 – „Специализирано оборудване“. Подробно описание на изискванията за изпълнение на поръчката по обособените позиции, предмет на настоящото възлагане, се съдържа в приложените към документацията технически спецификации. При провеждане на настоящата обществена поръчка, Възложителят ще приложи реда по чл. 104, ал. 2 от ЗОП
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Bulgária – Sátor – ДОСТАВКА НА ПАЛАТКИ ЗА БЪЛГАРСКАТА АРМИЯ (БА), МОДУЛЕН ТИП БЕЗ КЛИМАТИЧНИ СИСТЕМИ ПО ОБОСОБЕНИ ПОЗИЦИИ - РАМКОВИ СПОРАЗУМЕНИЯ
Министерство на отбранатаBulgarienTentsFrist om 60 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Bulgária – Fűtőberendezések – „Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и гаранционно обслужване на алтернативни отоплителни уреди, използващи за отопление електрическа енергия - климатици, по проект „За по-чист въздух в община Видин““
ОБЩИНА ВИДИНBulgarienHeating equipmentFrist om 28 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Bulgária – Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek – „Доставка, монтаж и гаранционна поддръжка на допълнително необходими мебели и оборудване за клиника по „Кардиология“ към УМБАЛ „Проф. д-р Стоян Киркович АД“
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - ПРОФ. Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ АДBulgarienFurniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning productsFrist om 32 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Bulgária – Villamos háztartási készülékek – Доставка на професионални уреди за нуждите на ВРБ: Дейност „Детски градини, Детска ясла и Здравни кабинети” и Дейност „Социални услуги”
ОБЩИНА СВИЛЕНГРАДBulgarienElectrical domestic appliancesFrist om 27 dagePubliceret den 01. sep. 2026