Tilbage til søgning
Italien – Udstyr til faldskærmssejlads – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀItalienPubliceret den 17. feb. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
- nr. 5130 Polymultifunktionelle beholdere til luftbåret affyring af angrebsvåben; - nr. 5130 H-imbragature med "single point release"-system til konditionering af rygsekke til luftbåret affyring af faldskærmsudrustet militært personel; - nr. 5130 Bremsebånd til luftbåret affyring af tøj til bremsefaldskærme. Samlet beløb 7.589.777,67 EUR, hvoraf planlagte ydelser på 5.059.851,78 EUR og en valgfri andel på 2.529.925,89 EUR.
CPV-koder
Parasailing equipment
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La SpeziaItalienGymnasium equipmentFrist om 27 dagePubliceret den 27. aug. 2026
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di ComoItalienSports goods and equipmentFrist om 38 dagePubliceret den 06. aug. 2026
Portugália – Játszótéri felszerelés – PROCEDIMENTO Nº717_718/2026 - AQUISIÇÃO DE BENS PARA A MANUTENÇÃO DA REDE MUNICIPAL DE ESPAÇOS DE JOGO E RECREIO E GINÁSIOS AO AR LIVRE EM REGIME DE FORNECIMENTO CONTÍNUO
Município da MaiaPortugalPlayground equipmentFrist om 31 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Svédország – Szabadtéri sportfelszerelés – Ljusriggar till Finnvedsvallen
Värnamo kommunSverigeOutdoor sports equipmentField and court sports equipmentExterior lightsFrist om 33 dagePubliceret den 03. sep. 2026