Lengyelország – Ortopédiai segédeszközök – Dostawy materiałów medycznych ortopedycznych
Beskrivelse
1. Przedmiotem zamówienia są: Dostawy materiałów medycznych ortopedycznych. Zamówienie podzielone jest na 11 pakietów (części). Umowy w zakresie rozstrzygniętych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres 12 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularze cenowe (odrębnie dla każdego z pakietów) – załącznik nr 1.1 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 PZP najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Realizując obowiązek wynikający z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024r. o ochronie sygnalistów zamawiający informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 3 w Rybniku przyjęta została procedura wewnętrznych zgłoszeń informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych. Treść procedury dostępna jest na stronie https://www.szpital.rybnik.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci. Pozostałe informacje zawierają dokumenty zamówienia (SWZ wraz z załącznikami).
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolenLaboratory reagentsFrist om 11 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePolenPharmaceutical productsFrist om 15 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolenMedical consumablesFrist om 26 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePolenLaboratory reagentsAnalysersFrist om 8 dagePubliceret den 02. sep. 2026