Tilbage til søgning
Denne udbud er blevet trukket tilbage.
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGrækenlandPubliceret den 05. maj 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
Διαδικασίας διαπραγμάτευσης με δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σε δύο (2) τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1: Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού υποστήριξης EURODAC για τις υπηρεσίες του ΥΜΑ, με δοκιμές, θέση σε λειτουργία, εκπαίδευση και εγγύηση. ΤΜΗΜΑ 2: Kεντρική υποδομή EURODAC/NAP, άδειες και υποστήριξη, προσαρμογές ΠΣ Αλκυόνη ΙΙ και ΧΚΑ, καθώς και εξοπλισμός για ΥΠΥΤ και ΕΛ.ΑΣ., με μελέτη, δοκιμές, εκπαίδευση, πιλοτική και παραγωγική λειτουργία.
CPV-koder
Research and Development services on security and defence materials
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Görögország – Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)GrækenlandResearch and development consultancy servicesEvent servicesPatent and copyright consultancy servicesFrist om 31 dagePubliceret den 27. aug. 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών για την υλοποίηση του Υποέργου με τίτλο «Ανάλυση Υφιστάμενης Κατάστασης - Καλές Πρακτικές – Διασυνοριακές Στρατηγικές και Σχέδια – Εξειδικευμένα Συστήματα για την Περιοχή Παρέμβασης του έργου “BREATH” του προγράμματος Interreg VI-A Ελλάδα-Ιταλία (GR-IT) με κωδικό MIS 6022699 και Κωδικό Έργου: 2025ΕΠ60130039, /AA 500185
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣGrækenlandResearch and development services and related consultancy servicesFrist om 14 dagePubliceret den 05. aug. 2026
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – Services for the Design, Development and Analysis of Cybersecurity Indexes
European Union Agency for Cybersecurity (ENISA)GrækenlandResearch and development services and related consultancy servicesDevelopment consultancy servicesDesign and execution of research and developmentFrist om 20 dagePubliceret den 23. jul. 2026
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGrækenlandResearch and Development services on security and defence materialsIngen frist angivetPubliceret den 17. maj 2026