Irland – Konsulentvirksomhed i forbindelse med projektstyring – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Beskrivelse
**Kontraktsmyndigheden inviterer til udtryk af interesse fra passende kvalificerede tjenesteudbydere til levering af et fuldt end-to-end projektledelsesprogram, onsite-audits, GIS-baseret aktivregistrering, vurderinger af overholdelse af det irske sprog, samt udvikling af nyt tospråkligt skilteindhold til dets rekreationsområder over hele Irland. Udnævnelsen dækker hele projektlivscyklen, fra initial audit og feltdataindsamling gennem analyse og indholdsforberedelse, til oversættelse og koordinering af grafisk design, og afsluttes med slutrapport og formel overtagelse til kontraktsmyndigheden. For at få adgang til udbudsdokumentationen for denne konkurrence, log ind på Coillte’s Leverandørstyresystem (SMS) Proactis ved at gå til (http://www.coillte.ie/), klik på ‘Hvad vi gør’ – ‘Leverandører’ - ‘SMS Portal, eller brug linket nedenfor: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Referencenummer: RFX1004393**
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrlandTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportFrist om 40 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrlandIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesFrist om 26 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrlandProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesFrist om 12 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrlandComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesFrist om 26 dagePubliceret den 30. aug. 2026