Irland – Implementering af programmel – Single Party Framework Agreement for the Provision of Cloud-Based Cost Rental Assessment System under the Competitive Procedure with Negotiation
Beskrivelse
Tuath Boligforening inviterer til indsendelse af deltagelsesanmodninger i en Konkurrencemæssig Procedure med Forhandlinger for oprettelsen af et enkeltparti-rammeaftale om levering af et Cloud-baseret Kostforrentningsvurderingssystem. Formålet med denne indkøb er at udpege en passende kvalificeret serviceleverandør til at designe, udvikle, implementere og støtte et sikret, skalerbart og brugervenligt digitalt løsning til at håndtere hele livscyklussen for kostforrentningsboligansøgninger. Systemet skal understøtte indtagelse af ansøgninger, vurdering af berettigelse, dokumenthåndtering, kommunikationsarbejdsgange, sagshåndtering, rapportering og integration med eksisterende systemer. Løsningen forventes også at inkludere automatisering og AI-assisterede evner for at forbedre effektivitet, konsistens og beslutningsprocesser. Kontrakten vil have en oprindelig varighed på fire (4) år, med mulighed for forlængelse med op til tre (3) yderligere et-årige perioder (4+1+1+1), afhængigt af tilfredsstillende præstation og fortsat erhvervsmæssig behov. Den estimerede maksimale kontraktværdi er €700,000 (ekskl. moms). Denne konkurrence vil gennemføres i to faser: (i) Forhåndskvalifikationsspørgeskema (PQQ) fase; og (ii) Invitation til Bud (ITT) fase, herunder forhandlinger.
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrlandTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportFrist om 40 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrlandIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesFrist om 26 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrlandProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesFrist om 12 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrlandComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesFrist om 26 dagePubliceret den 30. aug. 2026