Italien – Dele til lokomotiver, vogne eller andet rullende materiel til jernbaner eller sporveje; udstyr til jernbanetrafikregulering – eGPA_10880_Fornitura KIT DI MATERIALI VARI E RICAMBI PER ROTABILI FERROVIARI
Beskrivelse
eGPA_10880 Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge
**I.1) Oversigt over offentligt opkald**
**I.1.1) Navn og adresse**
**I.1.2) Kontaktpunkt**
**I.1.3) Beskrivelse**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.1) Beskrivelse**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.2) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.3) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.4) Værdiordning**
**II.1.5) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.6) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.7) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.8) Værdiordning**
**II.1.9) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.10) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.11) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.12) Værdiordning**
**II.1.13) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.14) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.15) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.16) Værdiordning**
**II.1.17) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.18) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.19) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.20) Værdiordning**
**II.1.21) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.22) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.23) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.24) Værdiordning**
**II.1.25) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.26) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.27) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.28) Værdiordning**
**II.1.29) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.30) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.31) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.32) Værdiordning**
**II.1.33) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.34) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.35) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.36) Værdiordning**
**II.1.37) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.38) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.39) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.40) Værdiordning**
**II.1.41) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.42) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.43) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.44) Værdiordning**
**II.1.45) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.46) CPV-koder**
45316100-3
**II.1.47) Beskrivelse af leverancer**
Levering af KIT med forskellige materialer og reservedele til jernbanesvinge.
**II.1.48) Værdiordning**
**II.1.49) Beskrivelse af leverancer**
L
CPV-koder
Dokumenter & indsendelse
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItalienPublic-service busesFrist om 13 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Olaszország – Személygépkocsik – Procedura aperta svolta in modalità telematica per l'affidamento di un accordo quadro ai sensi dell’art. 59, comma 3 del d.lgs.n. 36/2023 avente ad oggetto il noleggio a lungo termine senza conducente di veicoli e i relativi servizi connessi ed opzionali, suddivisa in 2 lotti
SAL srl – Società Acqua Lodigiana srlItalienPassenger carsFrist om 42 dagePubliceret den 01. sep. 2026
Olaszország – Vasúti berendezések – AQ per la formitura e il servizio di taratura e manutenzione di rilevatori portatili, carrellini e sonde per controlli non distruttivi (CND) ad ultrasuoni ed a correnti indotte su rotaie e deviatoi delle linee dell’Infrastruttura Ferroviaria Nazionale gestita da RFI
Rete Ferroviaria Italiana S.p.A.ItalienRailway equipmentMachines and apparatus for testing and measuringRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusFrist om 49 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – Fornitura di n. 1 autobus alimentato a metano per il servizio di Trasporto Pubblico Locale urbano su gomma in area a domanda debole. Codice CUP D50J21000080001
UNIONE DEI COMUNI DEL PRATOMAGNO - Centrale Unica di CommittenzaItalienPublic-service busesFrist om 27 dagePubliceret den 31. aug. 2026