Tilbage til søgning
Italien – Røntgendiagnostikanlæg – PROCEDURA APERTA
ASP RAGUSAItalienPubliceret den 19. jul. 2026
11 dage tilbageBeskrivelse
Offentlig udbudsprocedure for udlejning af "digitale radiologiske systemer og systemer til håndtering, arkivering og overførelse af referater og billeder (RIS-PACS)" på de forskellige afdelinger i ASP Ragusa i en periode af fem år.
CPV-koder
Diagnostic X-ray system
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItalienMedical consumablesFrist om 39 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItalienCathetersFrist om 40 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – GARA D’APPALTO A PROCEDURA APERTA, ATTRAVERSO IL SISTEMA INFORMATICO DI NEGOZIAZIONE SINTEL AI SENSI DEGLI ARTT. 14 E 71 DEL D. LGS. N. 36/2023 SS.MM.II, PER LA FORNITURA DI UN SISTEMA COMPLETO PER L’ESECUZIONE E LA GESTIONE DI CONTROLLI DI QUALITA’ INTERNI (CQI) PER TEST DI SIEROLOGIA INFETTIVOLOGICA E DI BIOCHIMICA CLINICA DA DESTINARE ALL’ ASST DI LODI – ATTI 1.6.3/331.2026
ASST DI LODIItalienLaboratory reagentsFrist om 34 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItalienMiscellaneous medical devices and productsFrist om 31 dagePubliceret den 03. sep. 2026