Tilbage til søgning
Italien – Drift af kraftværker – Procedura ad evidenza pubblica per l’assegnazione in concessione della grande derivazione idroelettrica relativa all’impianto Po Stura – San Mauro ai sensi della L.R. 26/2020 e del R.R. 2/2023 tramite finanza di progetto su iniziativa privata
SCR PIEMONTE SPAItalienPubliceret den 22. apr. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
Offentligt udbud til udlicitering af den store hydroelektriske afledning tilhørende anlægget Po Stura – San Mauro i henhold til L.R. 26/2020 og R.R. 2/2023 gennem projektfinansiering på privat initiativ
CPV-koder
Operation of a power plant
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE "PESCARA"
PESCARA ENERGIA SPAItalienGas distributionFrist om 162 dagePubliceret den 05. aug. 2026
Olaszország – Vízellátás, vízszolgáltatás – Bando di Gara per l’individuazione dell’Operatore Economico a cui assegnare la proroga della concessione mineraria per acque minerali denominata “Etna – Cavagrande” per un massimo di ulteriori anni 30
Regione Siciliana Dipartimento Energia Distretto minerario PAItalienWater distributionIngen frist angivetPubliceret den 26. jul. 2026
Olaszország – Áramszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – FORNITURA DI ENERGIA ELETTRICA PER GLI ANNI 2027 - 2028
CAFC S.P.A.ItalienElectricity distribution and related servicesFrist overskredetPubliceret den 22. jul. 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE DI GENOVA 2 - PROVINCIA
COMUNE DI CHIAVARIItalienGas distributionFrist om 62 dagePubliceret den 20. jul. 2026