Tilbage til søgning
Frankrig – Medicinske forbrugsmaterialer – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensFrankrigPubliceret den 21. jul. 2026
3.607 dage tilbageBeskrivelse
VIGTIG INFORMATION: Den nuværende procedure erstatter den tidligere offentliggjorte procedure (referencenr. AWS nr. F-PF-1828502), som måtte lukkes på grund af tekniske årsager knyttet til profilindstillingen for køberen. De økonomiske operatører, der allerede har indsendt en ansøgning, BEDES OM AT GENINDSENDE den på denne nye procedure. Vi undskylder ulejligheden.
CPV-koder
Medical consumables
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrankrigSpectroscopy devicesFrist om 2 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrankrigRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesFrist om 51 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrankrigPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesFrist om 33 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrankrigPharmaceutical productsMedical consumablesFrist om 30 dagePubliceret den 02. sep. 2026