Tilbage til søgning
Denne udbud er blevet trukket tilbage.
Görögország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Διακήρυξη 04/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGrækenlandPubliceret den 08. apr. 2026
Frist overskredetBeskrivelse
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια εφοδίων κλάσης Ι προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων (ΛΑΦ Αλεξανδρούπολης - Φερών - Τυχερού – Σαμοθράκης, ΚΑΑΥ Μάκρης) της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ, μέσω του ΣΠ Αλεξανδρούπολης για 12 μήνες, κατά τη διάρκεια μη χορήγησης του αντιστοίχου εφοδίου από τη Στρατιωτική Υπηρεσία
CPV-koder
Food, beverages, tobacco and related productsSoft drinksFruit juicesCoffeeBlack teaUncooked pastaMilkCondensed milkFeta cheeseFresh or frozen vegetablesBeansLentilsMineral waterProcessed riceEggsTomato purée
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGrækenlandHospital mealsFrist om 55 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥGrækenlandPrepared mealsFrist om 35 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGrækenlandMeatChickensTurkeysFrist om 35 dagePubliceret den 03. sep. 2026
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGrækenlandSchool mealsFrist om 39 dagePubliceret den 02. sep. 2026