Tilbage til søgning
Spanien – Drift af havn – Concurso público para el otorgamiento de concesión administrativa de ocupación de dominio público portuario para la implantación de un centro empresarial de tecnología e innovación destinado a emprendimiento, oficinas, formaciones y eventos en la NAVE EFO 16 de la Marina de Valencia (referencia concurso: CDP0325).
Autoridad Portuaria de ValenciaSpanienPubliceret den 25. jan. 2026
Ingen frist angivetBeskrivelse
Objektet med konkurrencen er at udvælge et bud til den senere tildeling af en administrativ koncession til besættelse af offentlig havneområde til etablering af et erhvervscenter for teknologi og innovation, der er beregnet til entreprenørskab, kontorer, uddannelser og begivenheder i NAVE EFO 16 i Valencia havn, i overensstemmelse med det fastsat i artikel 86 af den samlede tekst af lov om Puertos del Estado og Marina Mercante, godkendt ved Kongelig Dekret 2/2011, af 5. september, og andre bestemmelser, der kan være af anvendelse.
CPV-koder
Port operation services
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SASpanienStorage and warehousing servicesFrist om 29 dagePubliceret den 01. sep. 2026
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaSpanienCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesFrist om 27 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeSpanienStorage and warehousing servicesFrist om 20 dagePubliceret den 18. aug. 2026
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderSpanienPort operation servicesIngen frist angivetPubliceret den 18. aug. 2026