Spring til indhold
Tilbage til søgning

Spanien – Geologisk, geofysisk og anden videnskabelig efterforskning – Inspecciones especiales sistema gestión obras subterráneas

Departament de Territori, Habitatge i Transició EcològicaSpanienPubliceret den 30. aug. 2026
30 dage tilbage

Beskrivelse

Særlige inspektioner for det underjordiske anlægsstyringssystem på Generalitat de Catalonias motorvejsnet i drift.

**NOTICE NUMBER:** 2023/S 000-000000

**PROCEDURE:** Open

**TITLE:** Inspecciones especiales para el sistema de gestión de obras subterráneas de la red de carreteras de la Generalitat de Catalunya en fase de explotación

**REFERENCE NUMBER:** 2023/S 000-000000

**CALL FOR COMPETITION:** 2023/S 000-000000

**CONTRACTING AUTHORITY:** Generalitat de Catalunya

**CONTACT POINT(S):** Generalitat de Catalunya

**ADDRESS:** Barcelona

**CITY:** Barcelona

**POSTAL CODE:** 08001

**COUNTRY:** Spain

**PHONE:** +34 935520000

**EMAIL:** [email protected]

**URL:** https://www.gencat.cat

**DATE OF PUBLICATION:** 2023-01-01

**DATE OF EXPIRY:** 2023-01-31

**TYPE OF CONTRACT:** Services

**DESCRIPTION OF CONTRACT:** 2023/S 000-000000

**MAIN CPV CODE:** 71350000

**ADDITIONAL CPV CODES:** 71351000

**TYPE OF PROCEDURE:** Open

**AWARD CRITERIA:** The most economically advantageous tender

**ESTIMATED VALUE OF THE CONTRACT:** 1000000.00 EUR

**CURRENCY:** EUR

**TIME LIMIT FOR RECEIPT OF TENDERS:** 2023-01-31

**TENDER DOCUMENTS:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**TENDER DOCUMENTATION:** 2023/S 000-000000

**

CPV-koder

Geological, geophysical and other scientific prospecting services

Dokumenter & indsendelse

AI sammandrag
Log ind for et AI sammandrag

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Relaterede udbud