Grækenland – Transporttjenester ad vandvejen – Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) για την «Παροχή Υπηρεσιών Θαλασσίου Εγχώριου Μεταφορέα» τετραετούς (4) διάρκειας με έναν οικονομικό φορέα, θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα άρθρα 40,43,44 και 46 ( Διαπραγμάτευση με Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού), του ν.3978/11
Beskrivelse
Samtaleobjektet er leasing af et skib til indlands søtransport, der skal have alle nødvendige tekniske/konstruktive specifikationer for udførelse af transport af alle typer militær og ikke-militær udstyr (inklusive "farligt gods"), reservedele, værktøjer, køretøjer, kommunikationsmaterialer, alle typer og klasser af last, militære systemer, samt de klassificerede materialer, der bruges af de Græske Væbnede Styrker (GES), til ethvert græsk havn, uafhængigt af deres kvalitetsstatus og deres karakteristika (hoved- eller ikke-hoved-, forbrugs-, farlige, følsomme, tiltrækkende osv.) eller deres præcis præsenterede volumen og vægt, som nærmere fastsættes i den relevante PED og CPV (sekt. 1.2.2 heraf). De krav, som SÝ har, er i henhold til sektion 4.1.6, 6.2 og 8 i PED, mens de specifikke egenskaber ved det lejede skib er beskrevet detaljeret i sektion 4.2 og 4.3 i PED.
CPV-koder
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrækenlandPublic road transport servicesFrist om 34 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrækenlandPublic road transport servicesFrist om 28 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrækenlandPublic road transport servicesFrist om 27 dagePubliceret den 18. aug. 2026
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGrækenlandPublic road transport servicesFrist om 27 dagePubliceret den 18. aug. 2026