Tilbage til søgning
Grækenland – Diverse medicinske apparater og produkter – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την υλοποίηση του Υποέργου 4 «Αντικατάσταση ενεργοβόρου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού» της Πράξης «Δράσεις ενεργειακής αναβάθμισης, εξοικονόμησης ενέργειας και αξιοποίησης ΑΠΕ του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής «Σισμανόγλειο – Αμαλία Φλέμιγκ» - Β' ΦΑΣΗ» με κωδικό ΟΠΣ 6018821 στο Πρόγραμμα «Περιβάλλον και Κλιματική Αλλαγή 2021-2027»
ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- Α. ΦΛΕΜΙΓΚGrækenlandPubliceret den 09. jul. 2026
57 dage tilbageBeskrivelse
Formålet med kontrakten er at gennemføre Opgave 4 «Erstatning af energiforbrugende medicinsk teknisk udstyr» som en del af Projektet «Energirensende, energibesparende og anvendelse af fornybare energikilder på Generalsygehuset Attiki «Sismanogleio – Amalia Fleming» Fase 2» med referencenummer OPS 6018821 i Programmet «Miljø og Klimaskifte 2021-2027», med et samlet budget på 450.000,00 € inkl. moms, med kriteriet for tildeling som den mest økonomisk fordelagtige tilbud på prisbasis.
CPV-koder
Miscellaneous medical devices and products
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GrækenlandPaper sterilisation pouches or wrapsFrist om 30 dagePubliceret den 01. sep. 2026
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGrækenlandMedical kitsOperating tablesIncubatorsFrist om 44 dagePubliceret den 01. sep. 2026
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrækenlandMedical equipmentsFrist om 44 dagePubliceret den 31. aug. 2026
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GrækenlandElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesFrist om 40 dagePubliceret den 30. aug. 2026