Tilbage til søgning
Italien – Regnskabs- og revisionsvirksomhed – PA servizio revisione contabile e certificazione progetti PNRR
AZIENDA USL DI BOLOGNAItalienPubliceret den 16. jul. 2026
14 dage tilbageBeskrivelse
Offentligt udbud opdelt i lodd for tildeling af en revisionstjeneste og certificering af projekter finansieret af PNRR Ricerca og PNC HLS – TA for behovene hos Aziende Sanitarie dell’Area Vasta Emilia Centrale (AVEC) og for AUSL - IRCCS di Reggio Emilia
CPV-koder
Accounting and auditing services
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Olaszország – Belső ellenőri szolgáltatások – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART.71 DEL D.LGS. N.36/2023, INTERAMENTE GESTITA CON MODALITÀ TELEMATICHE, PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI REVISIONE INTERNA (INTERNAL AUDIT) DI INVIMIT SGR S.P.A., MEDIANTE ESTERNALIZZAZIONE DELLA RELATIVA FUNZIONE
Investimenti Immobiliari Italiani SGR S.p.A.ItalienInternal audit servicesFrist om 23 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Olaszország – Hirdetésszervezési szolgáltatások – PA 233/2026 - Concessione degli spazi pubblicitari di GTT di durata quinquennale. 3 lotti.
Gruppo Torinese Trasporti S.p.AItalienAdvertising management servicesFrist om 42 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Olaszország – Marketingszolgáltatás – SERVIZIO DI PROMOZIONE TURISTICA E MARKETING DIGITALE A SUPPORTO DEL SISTEMA TURISTICO TERRITORIALE INTERCOMUNALE (STTI) DEL COMUNE DI MARANELLO
UNIONE DEI COMUNI DEL DISTRETTO CERAMICOItalienMarketing servicesFrist om 28 dagePubliceret den 30. aug. 2026
Olaszország – Telefonkezelői szolgáltatások – Servizio Contact Center Motorizzazione Civile PAT
Provincia Autonoma di TrentoItalienTelephone operator servicesFrist om 30 dagePubliceret den 30. aug. 2026