Tilbage til søgning
Denne udbud er blevet trukket tilbage.
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w GdańskuPolenPubliceret den 25. jun. 2026
Frist overskredetBeskrivelse
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
CPV-koder
Diagnostic kits
Dokumenter & indsendelse
AI sammandrag
Log ind for et AI sammandragContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Relaterede udbud
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPolenMedical consumablesFrist om 26 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePolenLaboratory reagentsAnalysersFrist om 8 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – 208/PN/2026 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePolenMedical consumablesCollector and collection bags, drainage and kitsAdministration setsFrist om 15 dagePubliceret den 02. sep. 2026
Lengyelország – Orvosi felszerelések – DZP.242.395.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUPolenMedical equipmentsOrthopaedic implantsFrist om 15 dagePubliceret den 02. sep. 2026